APIE MUS

Vedame įvairias programas bei nuomojame lauko žaidimus. Mūsų komanda ne tik džiugina žmones sukurdami unikalias ir įsimintinas patirtis, bet ir stengiasi pateikti įvairiapusiškas ir pritaikytas programas kiekvieno renginio poreikiams. Su didžiuliu entuziazmu ir profesionalumu mes praturtiname kiekvieną renginį, suteikiame jam unikalumo ir gyvybingumo.

MŪSŲ TIKSLAS

Svarbiausia mūsų užduotis yra sukurti nuotaikingą, linksmą ir nepakartojamą aplinką, kurioje dalyvaujantys žmonės jaustųsi patogiai ir visiškai įtraukti. Mūsų tikslas - ne tik įgyvendinti klientų lūkesčius, bet ir viršyti juos, suteikiant ypatingų ir neprilygstamų patirčių.

ATSIRADIMO

ISTORIJA

Edgaras Mockus

Pirmasis gimęs žaidimas “Mega Jenga”. Jį kūriau kartu su dailės akademijos studentais gimtuosiuose Telšiuose 2014 liepos 2. Toliau sekė vienos dienos festivalis ”Telšiai Goes Massive”, jo metu pristačiau dar keletą žaidimų. Ši mano veikla judėjo, tačiau neįgavo pagreičio, kadangi pritrūkau patirties stengiantis išpopuliarinti smulkųjų verslą, kad ir kokia gera idėja buvo. Persikėliau į Klaipėdą. Apsiprantant su aplinka bei žmonėmis, savo žaidimų neapleidau. Jie keliaudavo su manimi į draugų susibūrimus, šeimos šventes, o kartais net nuomodavau. Pajutęs, kad norisi kažko naujo, kadangi visi žaidimai buvo daugybę kartų išbandyti, nusprendžiau viską keisti. Mečiau darbą su stabiliomis pajamomis, atsisakiau savo didžiausio hobio - motociklo, jį pardaviau, savo automobilį iškeičiau į senesnį ir didesnį tam, kad galėčiau vežti žaidimus.

Geri Visada įkūrėjas

ĮKŪRĖJAS

Esu Edgaras Mockus, žaidimų nuomos “Geri Visada” įkūrėjas. Jau mokykloje prisidėdavau organizuojant įvairius renginius, o vėliau ir šventes mieste. Augau ir tobulėjau. Patirties su renginiais turėjau ir naktiniame klube, tačiau jaučiau, kad trūksta patirties, nors mano širdis visada vedė į renginių pusę. Mokykloje mane tiesiog vadino pramogų berniuku. Ten kur aš - veiksmo netrūkdavo. Išbandžiau savo jėgas įvairiose organizacijose, kuriose didinau savo patirtį. Lankiausi ne vienuose mokymuose. Išugdžiau savyje subtilumą, profesionalumą ir tvarką renginių metu, dirbdamas profesionalaus vedėjo asistentu.

PARAŠYKITE

MUMS

Jei turite klausimų, galite mums parašyti ir artimiausiu metu su jumis susisieksime.